Fotografia i inne hobby
Fotografia obiektywy lampy led retusz i obróbka zdjęć oraz aktualne zagadnienia które mnie interesują

TV-LED Kupiłeś nowy sprzęt – czy warto wgrać najnowszy soft

Większość producentów sprzętu elektronicznego udostępnia na swoich strona aktualizacje softu dla danych urządzeń. Dzisiaj akurat oprę się nie na aparatach, tylko na telewizorze LED, bowiem to mój ostatni zakup, ale w aparatach również jest możliwość aktualizacji softu.

Otóż…ogólnie fajny telewizor LED – działa dobrze, tylko trochę długo trwa zmiana programu i ma spory problem z odczytywaniem napisów, nawet w formatach mdvd – albo nie widzi wcale, albo widzi i nie wyświetla, albo źle dopasowuje czas, podczas gdy zwykły dekoder dvb-t za 120zł radzi sobie z nimi doskonale. Mam wersję softu 03.03.50. Zapytałem, czy może w jakiejś wersji jest poprawiony ten problem?

Odpowiedzieli błyskawicznie [to na plus]:

„Szanowny Panie,
dziękujemy za kontakt z naszym działem.
Uprzejmie informujemy, iż w zaistniałej sytuacji zalecamy wykonanie aktualizacji oprogramowania telewizora, która dostępna jest do pobrania na naszej stronie internetowej, link podaje poniżej.
Plik z aktualizacją o nazwie „Software_File(Version_03.41.05).zip” znajdzie Pan w zakładce „aktualizacja oprogramowania”. Pobrany plik należy wypakować i umieścić na urządzeniu USB – Pendrive, a następnie podłączyć do portu USB w TV.
W załączniku wiadomości dołączone zostały napisy testowe do telewizorów marki LG. Prosimy o sprawdzenie czy przy napisach testowych również występuje problem.
Mamy nadzieję, że odpowiedź okazała się pomocna. W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.
Zachęcamy również do wzięcia udziału w ankiecie która znajduje się na dole wysłanej wiadomości, jej wypełnienie pozwoli na ocenę zadowolenia z otrzymanej odpowiedzi…” i tak dalej…

No musiałem jeszcze doczytać po angielsku jak ten soft wgrać, bo trzeba było jeszcze utworzyć odpowiedni katalog na pendrivie. No i dobra, wgrałem i co? Dalej to samo :). No nic czekam na kolejną wersję softu, może w którejś poprawią.

Powiązane wpisy:

Reklamy

Brak odpowiedzi to “TV-LED Kupiłeś nowy sprzęt – czy warto wgrać najnowszy soft”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s